Kategoria: Wina

Posiadamy w ofercie wina hiszpańskie, białe, różowe i czerwone, cavy (naturalnie musujące produkowane metodą szampańską), młode i beczkowane. Pochodzą one z niewielkich rodzinnych winiarni, cieszących się uznaniem zarówno w Hiszpanii jak i na całym świcie. W naszej kolekcji mamy reprezentantów praktycznie wszystkich najważniejszych regionów Hiszpanii. Zdobywają liczne nagrody i medale na targach krajowych i międzynarodowych. Nie współpracujemy z żadnym dużym producentem win masowych.

do góry
pl_PLPolish

Czy masz powyżej 18 lat?

Ta strona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich, prosimy o potwierdzenie wieku.

Czysta jakość od pola do stołu

Goodvalley oferuje klientom mięso wieprzowe najwyższej jakości. Ich oferta obejmuje parówki 100% mięsa, kiełbasę 100% mięsa, szynkę bez konserwantów, mięso mielone z szynki, mięso mielone z łopatki, schab, karkówkę oraz polędwiczkę.

Wszystko jest wytworzone zgodnie z filozofią Goodvalley – od zwierząt wyhodowanych bez użycia antybiotyków i karmionych paszą wolną od GMO, po produkcję rolną przyjazną środowisku, mającą zerowy ślad węglowy. 

 Mamy nadzieję, że produkty Goodvalley Wam zasmakowały i już nie możemy się doczekać, kiedy dostarczymy na Wasze stoły kolejne.