Kategoria: Ryby i owoce morza

Nasze ryby i owoce morza pochodzą od rodzinnej firmy rybackiej posiadającej swoje kutry łowiące zarówno w basenie morza śródziemnego, jak na oceanie atlantyckim u wybrzeży Galicji. Produkty te pobieramy wcześnie rano we wtorek i pochodzą z poniedziałkowych połowów. Dostarczamy je w najkrótszym możliwym terminie tj. od środy dostępne są dla Państwa dyspozycji. Są to ryby i owoce morza pochodzenia naturalnego jak również z renomowanych, certyfikowanych hodowli. Przewozimy je specjalistycznym transportem zapewniającym właściwe warunki termiczne.

do góry
pl_PLPolish
mowi_logo

Łosoś MOWI to wyjątkowa ryba który dorasta otoczona ogromną troską głęboko w arktycznych wodach Norwegii, bez antybiotyków, bez stresu i odpowiedzialnie dla środowiska, zgodnie ze standardami ASC.

Przyrządź i zachwyć gości wyjątkowym smakiem łososia MOWI – delikatnym i subtelnym oraz zdrowym dla ciała. MOWI ma wysoką zawartość kwasów Omega–3, witamin, mikroelementów i kolagenu. Spraw, by wszyscy widzieli, że troszczysz się o nich, dlatego podajesz im dobro MOWI.

Czysta jakość od pola do stołu

Goodvalley oferuje klientom mięso wieprzowe najwyższej jakości. Ich oferta obejmuje parówki 100% mięsa, kiełbasę 100% mięsa, szynkę bez konserwantów, mięso mielone z szynki, mięso mielone z łopatki, schab, karkówkę oraz polędwiczkę.

Wszystko jest wytworzone zgodnie z filozofią Goodvalley – od zwierząt wyhodowanych bez użycia antybiotyków i karmionych paszą wolną od GMO, po produkcję rolną przyjazną środowisku, mającą zerowy ślad węglowy. 

 Mamy nadzieję, że produkty Goodvalley Wam zasmakowały i już nie możemy się doczekać, kiedy dostarczymy na Wasze stoły kolejne.