Smaki Premium to marka założona przez Grzegorza Witkowskiego i Krzysztofa Janiszewskiego. Stworzyliśmy ją z miłości do najlepszych produktów. Jesteśmy pasjonatami jedzenia opartego na składnikach najwyższej jakości.

Połączyliśmy wieloletnie doświadczenie kulinarne z wykształceniem i pasją informatyczną, tworząc sklep oraz blog kulinarny Smaki Premium, które mają być wyznacznikiem i inspiracją do odkrywania przez Państwa pasji i przyjemności pracowania na najlepszych produktach.

Od 10 lat pod szyldem „Złoto Hiszpanii” zajmujemy się poszukiwaniem najlepszych produktów z Hiszpanii – wędlin, serów, ryb i owoców morza.  Od 2015 roku nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi producentami polskimi oraz zagranicznymi wysokogatunkowych mięs – wołowiny, wieprzowiny i jagnięciny jako „Steki Premium”.

Dotychczasowymi naszymi odbiorcami są zarówno najlepsze restauracje w Polsce, jak i indywidualni koneserzy smaków premium.

Współuczestniczyliśmy przy tworzeniu różnorodnych projektów od prostych tapas barów, restauracji comfort food aż po find dinning w Michelinowskim wydaniu. Nabyte doświadczenia uświadomiły nam jak duże i ciągle rosnące jest zapotrzebowanie na produkty najwyższej jakości.

Stale eksplorujemy polski i światowy rynek produktów gourmet, wybierając to co najlepsze, pragnąc zaspokoić Państwa zapotrzebowanie na produkty najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że pokochają Państwo smaki premium tak jak my.

do góry
pl_PLPolish

Czysta jakość od pola do stołu

Goodvalley oferuje klientom mięso wieprzowe najwyższej jakości. Ich oferta obejmuje parówki 100% mięsa, kiełbasę 100% mięsa, szynkę bez konserwantów, mięso mielone z szynki, mięso mielone z łopatki, schab, karkówkę oraz polędwiczkę.

Wszystko jest wytworzone zgodnie z filozofią Goodvalley – od zwierząt wyhodowanych bez użycia antybiotyków i karmionych paszą wolną od GMO, po produkcję rolną przyjazną środowisku, mającą zerowy ślad węglowy. 

 Mamy nadzieję, że produkty Goodvalley Wam zasmakowały i już nie możemy się doczekać, kiedy dostarczymy na Wasze stoły kolejne.